Yeni

Tavan Lüks

Ceiling Lux

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat görünümlü dekoratif iç yüzey beyaz tavan boyasıdır. Su bazlı olup, yüksek nefes alma özelliği sahiptir. Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Yüzeylere mükemmel yapışır. Yüksek örtme kabiliyetine sahiptir. Kabarma ve dökülme yapmaz. Mineral esaslı, eski boyalı, macunlu, saten alçılı ve/veya alçıpan vb. iç cephe tavan yüzeylerinde kullanılır.

İzoColor Tavan Lüx: Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat görünümlü dekoratif iç yüzey beyaz tavan boyasıdır

Özellikleri: Su bazlı olup, yüksek nefes alma özelliği sahiptir. Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Yüzeylere mükemmel yapışır. Yüksek örtme kabiliyetine sahiptir. Kabarma ve dökülme yapmaz.

Uygulanacak Yüzeyler: Mineral esaslı, eski boyalı, macunlu, saten alçılı ve/veya alçıpan vb. iç cephe tavan yüzeylerinde kullanılır.

Uygulama: Uyhulanacak yüzeyler sağlam, kuru, temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Fırça,rulo veya püskürtme ile uygulanabilir.

Uygulamada yüzey sıcaklığının +5oC ile +30oC arasında olmasına özen gösterilmelidir.Kullanılan gereçler su ile temizlenmelidir.

İnceltme (Hacimce): Fırça ve rulo ile uygulamalarda %20 oranında su ile inceltilerek iki kat uygulanır. Püskürtme ile %10-15 oranında su inceltilerek tek kat uygulanır.

Sarfiyat: Yüzey düzgünlüğüne ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1kg 7-10 m2 yer boyanabilir Kesin sarfiyat için kontrollü numune uygulaması yapılmalıdır

Depolama: Ağzı açılmamış ambalajında, serin yerde, direkt güneş ışığından ve dondan korunarak 2 yıl saklanabilir.

Kuruma Süresi:

  • İlk Kuruma: 1/2 saat
  • İkinci Kat Uygulama: 2saat
  • Son Kuruma: 24 saat