Yeni

Tavan İdeal

Ceiling Ideal

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat görünümlü dekoratif iç yüzey beyaz tavan boyasıdır. Su bazlı olup, yüksek nefes alma özelliği sahiptir. Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Yüzeylere mükemmel yapışır. Yüksek örtme kabiliyetine sahiptir. Kabarma ve dökülme yapmaz. Mineral esaslı, eski boyalı, macunlu, saten alçılı ve/veya alçıpan vb. Iç cephe tavan yüzeylerinde kullanılır.

İzoColor Tavan İdeal : Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat görünümlü dekoratif iç yüzey beyaz tavan boyasıdır

Özellikler :Su bazlı olup, yüksek nefes alma özelliği sahiptir. Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Yüzeylere mükemmel yapışır. Yüksek örtme kabiliyetine sahiptir. Kabarma ve dökülme yapmaz.

Uygulanacak Yüzeyler : Mineral esaslı, eski boyalı, macunlu, saten alçılı ve/veya alçıpan vb. Iç cephe tavan yüzeylerinde kullanılır.

Uygulama: Uygulanacak yüzeyler sağlam, kuru, temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Fırça,rulo veya püskürtme ile uygulanabilir.

Uygulamada yüzey sıcaklığının +5oC ile +30oC arasında olmasına özen gösterilmelidir.Kullanılan gereçler su ile temizlenmelidir.

İnceltme (Hacimce) :Fırça ve rulo ile uygulamalarda %20 oranında su ile inceltilerek iki kat uygulanır. Püskürtme ile %10-15 oranında su inceltilerek tek kat uygulanır.

Sarfiyat : Yüzey düzgünlüğüne ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1kg 7-9 m2 yer boyanabilir Kesin sarfiyat için kontrollü numune uygulaması yapılmalıdır

Kuruma Süresi:

  • İlk Kuruma: 1/2 saat
  • İkinci Kat Uygulama: 2saat
  • Son Kuruma: 24 saat