Menu
Your Cart
Tüm ürünlerimizde bahara özel 20% INDIRIM fırsatını sende kaçırma ve hemen evinin havasını değiştirmek için rengini seç..

Saf Akrilik İpeksi Mat Boya

Saf Akrilik İpeksi Mat Boya
Yeni
Saf Akrilik İpeksi Mat Boya
Kredi kartı ile hemen siparişinizi verin, evinize renk katın..
%30 indirimi sizde kaçırmayın ve hemen bir sipariş oluşturmaya başlayın..
Ürünlerinizi kapınıza kadar teslim ediyoruz..
604,00 TL
Vergiler Hariç: 604,00 TL
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Fix Boya
  • SKU: DC-3
  • UPC: Garantili
  • MPN: Solmaz

Mevcut Seçenekler:

Saf Akrilik İpeksi Mat Boya : Üstün performans özellikli, mat görünümlü, silikon takviyeli, tam silinebilir lüks duvar boyasıdır. Düşük malzeme tüketimi, yüksek ortücülük ve dayanımı ile oldukça ekonomik bir üründür.

Özellikler: Uygulandığı yüzeyde yüksek örtücülük, renk kalıcılığı, kolay uygulanabitirlik ve film kalınlığı oluşturacak şekilde yüksek kaliteli pigmentler ve dolgu maddeleri ile takviye edilmiş akrilik kopolimer reçine esaslı, silikon takviyeli, saten görünümlü iç cephe duvar boyasıdır. Darbe ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Her mevsim kolaylıkla uygulanabilir ve çabuk kurur. Teneffüs edebilme özelliği sayesinde yüzeydeki rutubetin dışarı atılmasını sağlar. Uygulama: Hacimce °10 – 20 oranında su ile inceltilerek 2-3 kat rulo, fırça, havasız veya normal püskürtme makinesiyle uygulanabilir. Eklerin oluşmaması için uygulama işlemi iyi planlanarak kesintisiz yapılmalı, Katlar arası kuruma için 2-4 saat beklenmelidir. Uygulama aletlerini su ile temizleyiniz.

Kullanım Alanı: Lüks konut inşaatlarında, ticari ve endüstriyel binaların iç kısımlarında, duvar, tavan, kolon ve kirişler gibi her türlü yüzeylerin boyanmasında güvenle kullanılabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gibi belirli ürün gruplarına atanabilir. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.


Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.