Menu
Your Cart
Tüm ürünlerimizde bahara özel 20% INDIRIM fırsatını sende kaçırma ve hemen evinin havasını değiştirmek için rengini seç..

Brüt Beton Astarı (Yeşil) - Class

Brüt Beton Astarı (Yeşil) - Class
Yeni
Brüt Beton Astarı (Yeşil) - Class
Kredi kartı ile hemen siparişinizi verin, evinize renk katın..
%30 indirimi sizde kaçırmayın ve hemen bir sipariş oluşturmaya başlayın..
Ürünlerinizi kapınıza kadar teslim ediyoruz..
126,00 TL
Vergiler Hariç: 126,00 TL
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Class Boya
  • SKU: C-15
  • UPC: Garantili
  • MPN: Solmaz

Mevcut Seçenekler:

İzoColor Beto Kontakt

Brüt beton üzerine yapılacak alçı ve çimento esaslı sıva uygulamalarından önce yüzey aderansını arttırmak amacıyla kullanılan polimer modifiye reçine esaslı iç ve dış cephe astarıdır. Brüt Beton duvar, kolon ve tavanlarda alçı ve çimento esaslı sıva uygulamasından önce uygulanır. Çimento ve özellikle alçı esaslı sıva harçlarının brüt beton yüzeylere yapışmasını artırır, bu sıvaların hızlı su kaybını önler. Uygulanacak Yüzeyler: Brüt Beton yüzeylere alçı ve çimento esaslı harç uygulamasından önce uygulanır. Brüt beton duvar, kolon, tavan gibi yüzeyler de aderans arttırıcı olarak kullanılır.

Uygulama: Uygulama yapılacak yüzey ürünün yapışmasını engelleyen her türlü kir, pas ve varsa kalıp yağlarından temizlenmelidir. Yüzeydeki bozukluklar tamir edilmelidir. Yüzey kuru ve temiz olmalıdır. Uygulama sırasında Brüt Beton Astarı belirli aralıklarla karıştırılmalıdır. Sıva ve alçı uygulaması için yüzeyin tamamen kuruması beklenmelidir. (Yaklaşık 24 Saat)

İnceltme: İstenilen kıvama göre maksimum %30 oranında su ile düşük devirli bir karıştırıcı yardımı ile karıştırılıp hazırlanarak posteki rulo ile yüzeye tek kat uygulanır.

Sarfiyat: Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre tek katta 55-80 ml/m2 arasında değişir. 1 Litre ile tek katta 13-18 m2 alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gibi belirli ürün gruplarına atanabilir. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.


Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.