Menu
Your Cart
Tüm ürünlerimizde bahara özel 20% INDIRIM fırsatını sende kaçırma ve hemen evinin havasını değiştirmek için rengini seç..

Su Bazlı Likitmembran (Siyah)

Su Bazlı Likitmembran (Siyah)
Yeni
Su Bazlı Likitmembran (Siyah)
Kredi kartı ile hemen siparişinizi verin, evinize renk katın..
%30 indirimi sizde kaçırmayın ve hemen bir sipariş oluşturmaya başlayın..
Ürünlerinizi kapınıza kadar teslim ediyoruz..
284,00 TL
Vergiler Hariç: 284,00 TL
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Class Boya
  • SKU: C-13
  • UPC: Garantili
  • MPN: Solmaz

Mevcut Seçenekler:

İZO SU BAZLI LİKİD MEMBRAN:

Tanım: Akrilik poliüretan esaslı tek bileşenli sıvı su izolasyon membrandır.

Özellikler: Su izolasyonu için sıvı şekilde uygulanan, kalitesi yüksek geçirmezlik sağlayan elastik yapısını sürekli koruyan, havadaki nem ile kürlenen su yalıtım malzemesidir. Su buharına karşı geçirgenlik özelliği mevcuttur, uygulandıktan sonra tek parça halinde bütünlüğü bozulmaz, üzerinde yürünmede herhangi bir deformasyon olmaz.

Uygulama Alanları: Her türlü çatı, teras ve balkon ile perde betonların su izolasyonunda, poliüretan köpük yalıtım malzemesinin korunmasında, yüzme havuzlarında ve banyo altı su izolasyonunda, su dağıtım hatlarının su izolasyonunda, tünel ve benzeri betonerme yüzeylerin su izolasyonunda ve sanayi alanlarının çatılarında su izolasyon malzemesi olarak kullanılır.

Yüzey Hazırlama: Uygulanacak yüzey tozdan ve yağdan arındırılmalıdır.

Uygulama şekli: 1.kat uygulamada %50 su ile inceltilerek astar niyetine uygulanır uygulamada (+) şeklinde yapılmalıdır. Yatay uygulandıktan sonra dikey uygulanmalıdır. 2. Kat uygulama ise 24 saat sonra inceltilmeden (+) şeklinde uygulanarak sonlandırılır.

İnceltme: Astar olarak ilk kat uygulamasında %50 su ile inceltilir.

Tüketim Miktarı (Boyanabilen Alan) : Yüzey durumuna bağlı olarak iki veya 3 katta ortalama 1,5-2.5 kg/m² (0,7 mm kuru film kalınlığı) kat kalınlığına bağlı olarak,kıyı sertliği 7 gün,çekme dayanımı: 7.5 N/mm² (1 hafta)

Kuruma: (20°C,%65 Hr’de),üzerinde yürünme 20-24 saat

Depolama ve Depolama şartları: Ağzı açılmamış ambalajında güneş ışığından uzak kuru ve serin yerde muhafaza ediniz

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gibi belirli ürün gruplarına atanabilir. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.


Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.