Menu
Your Cart
Tüm ürünlerimizde bahara özel 20% INDIRIM fırsatını sende kaçırma ve hemen evinin havasını değiştirmek için rengini seç..

Silikonlu Grenli Kaplama

Silikonlu Grenli Kaplama
Yeni
Silikonlu Grenli Kaplama
Kredi kartı ile hemen siparişinizi verin, evinize renk katın..
%30 indirimi sizde kaçırmayın ve hemen bir sipariş oluşturmaya başlayın..
Ürünlerinizi kapınıza kadar teslim ediyoruz..
230,00 TL
Vergiler Hariç: 230,00 TL
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Class Boya
  • SKU: C-12
  • UPC: Garantili
  • MPN: Solmaz

Mevcut Seçenekler:

İzoColor Silikonlu Grenli Kaplama: Silikon emülsiyon esaslı, rulo veya püskürtme ile uygulanan, desen verilebilen, kullanıma hazır son kat grenli dış cephe kaplamasıdır. İzoColor Grenli, yüksek nefes alma yeteneğine sahiptir. Silikon yapısındaki gözenekler sayesinde duvardaki nemin engellenmeden dışarı atılmasını sağladığı için kabarma, dökülme yapmaz. Yağmura karşı dayanıklı, su itici özelliğe sahiptir. Yüksek örtme gücüne sahiptir. Değişik rulolar kullanılması durumunda  farklı desenler elde edilebilir.

İzocolor Silikonlu Grenli Kaplama: Sıva, beton, betopan, mdf, osb, rengini kaybetmişkendini taşıyabilen eski boyalı yüzeylere uygulanabilir.

Uygulama: Yüzeyin sağlam, kuru, temiz ve kendini taşıyabilecek durumda olduğu kontrol edilmelidir. Yüzey düzeltme ve gerekli tamiratlar yapıldıktan sonra İzoColor Grenli yüzeye her türlü rulo ile (mercan rulo ile desen verilmesi önerilir) veya püskürtme ile uygulanabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gibi belirli ürün gruplarına atanabilir. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.


Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.