Menu
Your Cart
Tüm ürünlerimizde bahara özel 20% INDIRIM fırsatını sende kaçırma ve hemen evinin havasını değiştirmek için rengini seç..

Dış Cephe Astarı - Class

Dış Cephe Astarı - Class
Yeni
Dış Cephe Astarı - Class
Kredi kartı ile hemen siparişinizi verin, evinize renk katın..
%30 indirimi sizde kaçırmayın ve hemen bir sipariş oluşturmaya başlayın..
Ürünlerinizi kapınıza kadar teslim ediyoruz..
176,00 TL
Vergiler Hariç: 176,00 TL
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Class Boya
  • SKU: C-11
  • UPC: Garantili
  • MPN: Solmaz

Mevcut Seçenekler:

İzoColor Silikonlu Dış Cephe Astarı: Silikon emülsiyon esaslı, pigmentli, yapışma gücü yüksek, dış cephe boya astarıdır. Boya ile yüzey arasında bağlayıcı köprü kurar, boya sarfiyatını azaltır. Yüksek nefes alma özelliği sayesinde yapı içindeki nemin dışarı çıkmasını sağlar. Üzerine gelecek boyanın yüzey tarafından farklı oranda emilmesini engeller.

İzoColor Silikonlu Dış Cephe Astarı: Mineral esaslı, emici yüzeylerde ilk defa yapılacak boya uygulamalarından önce kullanılması önerilir.

Uygulama: Yüzey sağlam, temiz, kuru ve kendini taşıyabilecek durumda olmalıdır. Var ise yüzey bozuklukları dış cephe macunu ile düzeltilmelidir.

İzoColor Astar fırça, rulo veya püskürtme ile tek kat uygulanır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gibi belirli ürün gruplarına atanabilir. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.


Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.