Menu
Your Cart
Tüm ürünlerimizde bahara özel 20% INDIRIM fırsatını sende kaçırma ve hemen evinin havasını değiştirmek için rengini seç..

Tavan Lüx - Class

Tavan Lüx - Class
Yeni
Tavan Lüx - Class
Kredi kartı ile hemen siparişinizi verin, evinize renk katın..
%30 indirimi sizde kaçırmayın ve hemen bir sipariş oluşturmaya başlayın..
Ürünlerinizi kapınıza kadar teslim ediyoruz..
154,00 TL
Vergiler Hariç: 154,00 TL
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Class Boya
  • SKU: C-8
  • UPC: Garantili
  • MPN: Solmaz

Mevcut Seçenekler:

İzoColor Tavan Lüx : Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı,mal görünümlü dekoratif iç yüzey beyaz tavan boyasıdır.

Özellikleri:Su bazlı olup, yüksek nefe alma özelliğine sahiptir.Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür.Yüzeylere mükemmel yapışır.Yüksek örtme kabiliyetine sahiptir.Kabarma ve dökülme yapmaz.

Uygulanacak Yüzeyler:Mineral esaslı,eski boyalı,macunlu,saten alçılı ve/veya alçıpan vb.iç cephe tavan yüzeylerinde kullanılır.

Uygulama ; Uygulanacak yüzeyler sağlam,kuru,temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır.Fırça,rulo veya püskürtme ile uygulanabilir.

Uygulamada yüzey sıcaklığının +5°C ile 30°C arasında olmasına özen gösterilmelidir.Kullanılan gereçler su ile temizlenmelidir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gibi belirli ürün gruplarına atanabilir. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.


Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.