Menu
Your Cart
Tüm ürünlerimizde bahara özel 20% INDIRIM fırsatını sende kaçırma ve hemen evinin havasını değiştirmek için rengini seç..

Hazır Şeffaf Astar - Class

Hazır Şeffaf Astar - Class
Yeni
Hazır Şeffaf Astar - Class
Kredi kartı ile hemen siparişinizi verin, evinize renk katın..
%30 indirimi sizde kaçırmayın ve hemen bir sipariş oluşturmaya başlayın..
Ürünlerinizi kapınıza kadar teslim ediyoruz..
118,00 TL
Vergiler Hariç: 118,00 TL
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Class Boya
  • SKU: C-5
  • UPC: Garantili
  • MPN: Solmaz

Mevcut Seçenekler:

İzoColor Şeffaf Astar: Alçı yüzeylerin yüksek emiciliğini önleyen, plastik ve yüksek dolgulu boyalar özel olarak tasarlanmış kullanıma hazır şeffaf bir alçı yüzey astarıdır.

Özellikleri: İzoColor Şeffaf Astarın, plastik ve yüksek dolgulu boya uygulamalarından önce astarlama işleminde kullanılması gerekmektedir. Yüksek penetrasyon sayesinde alçı yüzeyin emiciliğini önler ve boyanın yüzey ile bütünleşmesini sağlar. Erken kurumayı engeller ve boya sarfiyatını azaltarak ekonomi sağlar.

Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyler düzgün, sağlam, astar ve son kat boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Boya yapılacak yüzeyler, her türlü kir, toz, kalıp yağı, gevşek tabakalardan temizlenmeli ve gerekli yüzey düzeltme işlemleri yapılmalıdır. Beton, brüt beton ve yeni sıvalı yüzeylerde priz sürelerine uyulmalıdır (28 gün). Alçı ve benzeri yüzeylerde zımpara yapıldıktan sonra yüzeyin nemli bir bez/nemli araç yıkama fırçası, çalı süpürgesi ile tozu alındıktan sonra şeffaf astar uygulamasına geçilmelidir. İzoCofor Şeffaf Astar uygulamasından 6 saat sonra boya uygulaması yapıl-malıdır. Uygulama esnasında ve ürünlerin tam kuruması tamamlanıncaya kadar, ortam ve yüzey sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir, yüzeyler dondan korunmalıdır. İzoColor Şeffaf Astar inceltme yapılmadan yüzeye fırça veya rulo ile tarama/ perdahlama yapılmadan (rulo yüzeyde bir yönde, bir tur attırılarak) camımsı yüzey oluşturmadan uygulanmalıdır. Camımsı yüzey oluşmuş ise mutlaka zımpara yapılarak yüzey matlaştırılmalıdır. Kesinlikle Airless (püskürtme) yöntemi ile uygulanmamalıdır.

Uygulanacak Yüzeyler: Alçı, kireç badana, özelliğini yitirmiş düşük kaliteli emici plastik boyalı yüzeyler gaz beton vb. çok emici ve/veya tozuma karakterli yüzeylerde uygulanır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gibi belirli ürün gruplarına atanabilir. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.


Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.