Menu
Your Cart
Tüm ürünlerimizde bahara özel 20% INDIRIM fırsatını sende kaçırma ve hemen evinin havasını değiştirmek için rengini seç..

Plastik Boya

Plastik Boya
Yeni
Plastik Boya
Kredi kartı ile hemen siparişinizi verin, evinize renk katın..
%30 indirimi sizde kaçırmayın ve hemen bir sipariş oluşturmaya başlayın..
Ürünlerinizi kapınıza kadar teslim ediyoruz..
140,00 TL
Vergiler Hariç: 140,00 TL
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Plus Boya
  • SKU: P-5
  • UPC: Garantili
  • MPN: Solmaz

Mevcut Seçenekler:

İzoColor Plastik İç Cephe Duvar Boyası;

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat görünümlü, dekoratif iç yüzey plastik boyasıdır.

Özellikler: Ekonomi ve kaliteyi bir arada verir. Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Su kaldırır yapıda, yüksek nefes alma özelliğine sahiptir.

Yüzeyler mükemmel yapışır. Kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulanacak yüzeyler yeri mineral esaslı iç yüzey duvar ve tavan yüzeylerinde daha önce boyanmış ve rengini kaybetmiş eski boyalı iç yüzeylerde kullanılır.

Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyler sağlam kuru temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır.

İlk defa boyanacak mineral esaslı emiciliği çok az tozuma yapmayan ham sıvalı yüzeylerde İzoColor İç Cephe Dönüşüm Astarı, tozuma karakterli, (kireç, badana, saten alçı, çok emici eski plastik boyalı vb.) yüzeylerde tarama yapmadan tek kat olarak İzoColor şeffaf Astar,solvent esaslı boya ile boyatılmış eski yüzeylerde ise zımparalanıp tozu alındıktan sonra İzoColor İç Cephe Dönüşüm Astarı ile astarlanmalıdır. Fırça, rulo veya püskürtme ile uygulanır.Uygulamada yüzey sıcaklığı +5°C ile +30°C arasında olmasına özen gösterilmelidir.Kullanılan araçlar su ile temizlenmelidir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gibi belirli ürün gruplarına atanabilir. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.


Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.