Menu
Your Cart
Tüm ürünlerimizde bahara özel 20% INDIRIM fırsatını sende kaçırma ve hemen evinin havasını değiştirmek için rengini seç..

(CLASS) İÇ CEPHE

İzoColor Plastik İç Cephe Duvar Boyası;Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat görünümlü, dekoratif iç yüzey plastik boyasıdır.Özellikler: Ekonomi ve kaliteyi bir arada verir. Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Su kaldırır yapıda, yüksek nefes alma özelliğine sahiptir.Yüzeyler mükemmel yapışır. Kabarma v..
194,00 TL
Vergiler Hariç:194,00 TL
İzoColor Silikonku Yarı Mat: Silikonlu akrilik kopolimeresaslı, mat görünümlü, dekoratif birinci sınıf iç cephe son kat emülsiyon boyasıdır.ÖZELLİKLER: İzoColor İç Cephe Silikonlu Mat, ekonomi ve kaliteyi bir arada veren, mat ve pürüzsüz görünüşlüğü, su kaldırır yapıda, yüksek örtücülüğe sahip bir b..
217,00 TL
Vergiler Hariç:217,00 TL
IzoColor Tam Silinebilir Mat: Üstün performans özellikli, mat görünümlü, silikon takviyeli, tam silinebilir lüks duvar boyasıdır. Düşük malzeme tüketimi, yüksek ortücülük ve dayanımı ile oldukça ekonomik bir üründür.Özellikler: Uygulandığı yüzeyde yüksek örtücülük, renk kalıcılığı, kolay uygulanabit..
244,00 TL
Vergiler Hariç:244,00 TL
IzoColor Tam Silinebilir Parlak: Üstün performans özellikli, mat görünümlü, silikon takviyeli, tam silinebilir lüks duvar boyasıdır. Düşük malzeme tüketimi, yüksek ortücülük ve dayanımı ile oldukça ekonomik bir üründür.Özellikler: Uygulandığı yüzeyde yüksek örtücülük, renk kalıcılığı, kolay uygulana..
270,00 TL
Vergiler Hariç:270,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)