Menu
Your Cart
Tüm ürünlerimizde bahara özel 20% INDIRIM fırsatını sende kaçırma ve hemen evinin havasını değiştirmek için rengini seç..

(PLUS) İÇ CEPHE

Brand: İzocolor
İzoColor Plastik İç Cephe Duvar Boyası;Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat görünümlü, dekoratif iç yüzey plastik boyasıdır.Özellikler: Ekonomi ve kaliteyi bir arada verir. Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Su kaldırır yapıda, yüksek nefes alma özelliğine sahiptir.Yüzeyler mükemmel yapışır. Kabarma v..
140,00 TL
Vergiler Hariç:140,00 TL
Brand: İzocolor
İzoColor Silikonku Mat: Silikonlu akrilik kopolimeresaslı, mat görünümlü, dekoratif birinci sınıf iç cephe son kat emülsiyon boyasıdır.ÖZELLİKLER: İzoColor İç Cephe Silikonlu Mat, ekonomi ve kaliteyi bir arada veren, mat ve pürüzsüz görünüşlüğü, su kaldırır yapıda, yüksek örtücülüğe sahip bir boyadı..
147,00 TL
Vergiler Hariç:147,00 TL
Brand: İzocolor
IzoColor Silinebilir : Üstün performans özellikli, mat görünümlü, silikon takviyeli, tam silinebilir lüks duvar boyasıdır. Düşük malzeme tüketimi, yüksek ortücülük ve dayanımı ile oldukça ekonomik bir üründür.Özellikler: Uygulandığı yüzeyde yüksek örtücülük, renk kalıcılığı, kolay uygulanabitirlik v..
187,00 TL
Vergiler Hariç:187,00 TL
Brand: İzocolor
IzoColor Tam Silinebilir Parlak: Üstün performans özellikli, mat görünümlü, silikon takviyeli, tam silinebilir lüks duvar boyasıdır. Düşük malzeme tüketimi, yüksek ortücülük ve dayanımı ile oldukça ekonomik bir üründür.Özellikler: Uygulandığı yüzeyde yüksek örtücülük, renk kalıcılığı, kolay uygulana..
198,00 TL
Vergiler Hariç:198,00 TL
Brand: İzocolor
İzoColor Silikonku Yarı Mat: Silikonlu akrilik kopolimeresaslı, mat görünümlü, dekoratif birinci sınıf iç cephe son kat emülsiyon boyasıdır.ÖZELLİKLER: İzoColor İç Cephe Silikonlu Mat, ekonomi ve kaliteyi bir arada veren, mat ve pürüzsüz görünüşlüğü, su kaldırır yapıda, yüksek örtücülüğe sahip bir b..
177,00 TL
Vergiler Hariç:177,00 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)