Evinizi boyatırken öncelikle duvarlarınızın rengini değiştirmeye odaklanırsınız. Ancak evde boyanacak diğer bir alan ise tavanlardır.

Tavan boyası nasıl yapılır?

Duvarla tavanın kesiştiği noktaları bir bant çekerek kestirme fırça kullanıp boyayın. Kalan kısımları ise, rulo fırça kullanarak aynı yönde hareketlerle boyama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Tavan boyası için en çok tercih edilen renk beyazdır. Doğru bir tavan boyası uygulamasıyla evinizi harika bir havaya sokabilirsiniz. Bambaşka bir eve girmiş hissi yaratacak bu uygulamayı profesyonellerle birlikte çalışarak yapmalısınız.

Yorulmadan evinizi yepyeni bir hale sokmak için www.izocolor.com.tr üzerinden İnşaat Boyacısı Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi izocolor larla iş birliği yapabilirsiniz. izocolor lar, evinizde istediğiniz boya badana işlemlerini en doğru şekilde yapar ve yepyeni bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlar. Yapılan uygulamalarda kullanılan tüm malzemeler izocolor Boya ürünleridir. Ayrıca yapılan tüm işlemler, iki yıl boyunca izocolor Boya nın güvencesi altında olacaktır.