Maksimum istediğimiz şey, evimizde sağlıklı ve güzel bir ortam olsa gerek. Fizyolojik ve mental sağlığımızın süreklilığı için evimizi arındırmamız en önemli nokta. Bunun için işe duvarlardan başlayabilir ve doğal boya kullanımını tercih edebilirsiniz.

Organik boya nedir?

Tüm boyaların için uçucu ve yarı uçucu kimyasal madde bulunmaktadır. Bunların kimya alanındaki bilinen adı ise VOC ve sVOC tur. Bu maddeler, denetim altında insan sağlığına zarar vermeyen miktarlarda kullanılsa da soluğumuz havaya yayılırlar. Şehir hayatında maksimum maruz kalmış olduğumız hava kirliliğinin etkenlerini evimizden uzaklaştırmak istiyorsak bu maddeleri içermeyen naturel boyaları kullanmalıyız.

Bir boyanın naturel olduğunu anlamak için içeriğindeki VOC ve koruyucu maddelerinin oranlarına bakabilirsiniz.

Doğal boya ile şıklık yakalanabilir mi?

Organik duvar boyası kullanarak evinizde istediğiniz özenli görüntüyü kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Diğer boya türlerindeki renk çeşitliliğine doğal boyalar ile de ulaşabilirsiniz.

Naturel boya sağlıklı bir eve haiz olmanızı sağlar ancak uzman ellerde uygulanmış olması daha doğru olacaktır. izocolor.Com.Tr üzerinden evinizin bulunmuş olduğu bölgede görev alan İnşaat Boyacısı Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi arzu ettiğiniz İzocolor Ustam ile antak kalma sağlayarak evinizi organik boya ile boyatabilirsiniz.

İzocolor Ustam sistemindeki tüm ustalar, İzocolor Boya nın ürün ve davranış eğitimlerini de tamamlamışlardır. Yapmış oldukları tüm işlemler İzocolor Boya tarafından 2 yıllık güvence altına alınmaktadır. Bu da sizin evinizi profesyonellerin güzelleştirmesi, sizin bunun keyfinı çıkarmanız ve meydana getirilen her şeyin güvence altında olması anlama gelir. Istediğiniz süre bir tıkla evinizi yenileyebilirsiniz.