Menu
Your Cart
Tüm ürünlerimizde bahara özel 20% INDIRIM fırsatını sende kaçırma ve hemen evinin havasını değiştirmek için rengini seç..

İzocolor Boya # Blog - izocolor RSS Feed

01 Nis Silinebilir Boyanın Avantajları
admin 0 15
Evinizi boyatırken öncelikle planladığınüz şey hangi renk olacağıdır. Bu süreçte ev sahiplerini en heyecanlandıran ayrıntılar da budur. Sadece boyanın rengi kadar türü de önemlidir. Bundan dolayı seçi..
01 Nis Eviniz İçin En Uygun İç Cephe Boya Renklerini Seçin
admin 0 14
Evinizi yenilemek için boya badana yaptırmaya karar verdiyseniz, doğru rengi seçmek için iyi bir araştırmaya ihtiyacınız olacak.Evinizi ve renkleri iyi tanımalısınız; böylece evinizi en doğru şekilde ..
01 Nis Plastik Boya ile Silikonlu Boya Arasındaki 3 Fark
admin 0 13
Yaşam alanlarınızı güzelleştirmenin ve temizlemenin en temel yolu boya yaptırmaktır. Yeni bir eve girdiğinizde, yeni bir ofis edindiğinizde ya da uzun süredir aynı alanda vakit geçirdiğinizde yapılan ..
01 Nis Evinizi Daha Aydınlık Gösterecek Sentetik Boya Renkleri
admin 0 15
Sentetik boya, tinerle inceltilen boya türüdür. Her yüzey üzerinde uygulanabilir. Yani, sadece duvarlarda değil; metallerde, ahşaplarda da uygulayabilirsiniz. Üstelik o malzemelerde daha kalıcı bir et..
01 Nis İçinizi Açacak 5 Plastik Boya Rengi
0 11
Plastik boya en eski ve en çok kullanılan boya türlerinden biridir. Nefes alabilirliği, mat bir dokuya sahip olması ve nispeten ekonomik olması onu daha tercih edilir kılmaktadır. Birbirinden güzel pl..
01 Nis Evinize Şıklık Katacak Dekoratif Boya Uygulamaları
admin 0 14
Evinizi, kendinizi daha iyi hissettiğiniz bir dünyaya çevirmek için neler yaparsınız? Dekoratif objeler, çiçekler, eşyaların yerini değiştirmek ya da duvarların rengini değiştirmek gibi eylemler olsa ..
01 Nis En Güzel Silikonlu Boya Renkleri
admin 0 10
Silikonlu boyalar, en çok tercih edilen boya türlerindenbiri. Pürüzsüz bir dokuya sahip olması ve silinebilme özelliğiyle rağbetgörüyor. Duvarlarınızın kusursuz görünmesi için doğru bir tercih olduğu ..
01 Nis Su Bazlı Boyanın 4 Avantajı
admin 0 10
Su bazlı boya, son yıllarda maksimum tercih edilen boya türlerinden biridir. Bunun en önemli sebeplerinden biri dokusu ve kusursuza yakın yapısıdır. Fakat onu seçmenizi elde eden tek sebep bu değil. S..
01 Nis Evde Doğal Boya Kullanmanın Faydaları
admin 0 14
Maksimum istediğimiz şey, evimizde sağlıklı ve güzel bir ortam olsa gerek. Fizyolojik ve mental sağlığımızın süreklilığı için evimizi arındırmamız en önemli nokta. Bunun için işe duvarlardan başlayabi..
01 Nis Boya Badana Rehberi: En Çok Tercih Edilen Duvar Boyası Çeşitleri
0 14
Evin havasını değiştirmek için yapılabilecek en güzel hareket boya badana yaptırmaktır. Başka hiçbir şeye dokunmaya gerek kalmadan ev yenilenir ve temizlenir. Yaşam alanlarınızda kendinizi daha iyi hi..
01 Nis Boya Badana Yapmanın 5 Püf Noktası
admin 0 16
Yaşam alanlarınızı yenilemek için en iyi ve büyük hareket, boya badana yapmaktır. Eviniz temizlenir, yenilenir ve bambaşka bir ruha kavuşur. Üstelik uzun soluklu bir değişim yapmış olursunuz. Öncesind..
01 Nis Boyacı Ustası Seçerken Bunlara Dikkat Edin!
admin 0 13
Evinizi boyatırken en önemli konulardan biri boyacı ustası seçmektir. İyi bir usta bulmak, evinizi hayal ettiğiniz hale dönüştürmek için şarttır. Bu konuda zorlananlar için birkaç tavsiyemiz olacak.Re..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)