Yeni

Akrilik Renkli Mineral Sıva

Acrylic Colored Mineral Plaster

Kullanıma hazır, akrilik esaslı, desenli kaplamalar serisidir. Çeşitli mimari istekleri karşılayabilmek için farklı uygulama aletleri ve yöntemleriyle uygulanabilen, farklı doku ve kalınlıklarda üretilmektedir. Kontrplak, betopan, antipas uygulanmış çelik, alçılı ve çimentolu sıva, beton ve benzeri iç ve dış yüzeylere güvenle uygulanabilir.

İzoColor Kullanıma Hazır Renkli Sıva: Kullanıma hazır, akrilik esaslı, desenli kaplamalar serisidir. Çeşitli mimari istekleri karşılayabilmek için farklı uygulama aletleri ve yöntemleriyle uygulanabilen, farklı doku ve kalınlıklarda üretilmektedir. Kontrplak, betopan, antipas uygulanmış çelik, alçılı ve çimentolu sıva, beton ve benzeri iç ve dış yüzeylere güvenle uygulanabilir. Çöl iklimi gibi yüksek ve kuzey iklimi gibi düşük ısı şartlarının yaşandığı aşırı iklim koşulları için özel olarak formüle edilmiştir.

Özellikleri: Öğütülmüş ve hassas sınıflandırılmış dolgular, saf akrilik bağlayıcılar ve elastik özellikler kazandıran, ömrünü uzatan, solmaya ve kirlenmeye karşı direncini arttıran katkılardan oluşmaktadır. Zengin desen seçenekleri ve esnek yapısı sayesinde kılcal çatlakları kapatır ve köprüler. Değişik desen ve renk seçeneklerine sahip olup, aşırı hava şartlarına dayanıklıdır

Uygulama: İzoColor Desenli Kaplamalar, çeşidine göre uygun uygulama yöntemiyle, püskürtülerek, mala, rulo veya fırça ile uygulanır. Eklerin oluşmaması için uygulama işlemi iyi planlanarak kesintisiz yapılmalıdır. Uygulama aletlerini su ile temizleyiniz.

Kullanım Alanı: Ticari ve endüstriyel kompleksler, ticaret merkezleri, fabrikalar, hastane ve konut projelerinin dış cephelerinde kullanılmak için geliştirilmiştir. Beton, sıva, hafif beton, briket, tuğla, taş kaplama, kontrplak, antipas uygulanmış çelik ve galvaniz çelik gibi yüzeylere uygulanabilir. İç cephe alçı sıva, sunta ve benzeri tavan ve duvar yüzeylerde dekoratif sonlama olarak kullanılarak da çok iyi sonuç verir.

Yeni yüzeyler: Yüzeyin tüm toz, kir ve yabancı maddelerden arındırılmış olduğundan emin olun. Ayrıca yüzeyin tuz, yağ, gres içermediğinden, kabarmaların olmadığından emin olun. Uygulama yapılmayacak tüm bitişik yüzeyleri koruyun.

Eski yüzeyler: Uygulama yüzeyinin sağlam olduğundan emin olun. Yüzeyi su ve soda çözeltisiyle yıkayın, durulayın ve tamirat veya astarlamaya başlamadan önce kurumaya bırakın.

Ambalaj ve Depolama: Plastik kova ambalajlarda kullanıma sunulmaktadır. Malzeme, doğrudan güneş ışınları almayan, aşırı sıcak ve soğuk olmayan, temiz ve kuru ortamda depolanmalıdır. Açılmamış ambalajlar 12 ay süreyle saklanabilir. Daha erken üretim tarihli malzemeyi öncelikli kullanınız.