Yeni

Akrilik Dış Cephe Boyası

Acrylic Exterior Painting

%100 saf akrilik emülsiyon esaslı, yarı mat görünümlü dış cephe boyasıdır. Özellikleri : İçerdiği özel saf akrilik bağlayıcı ile düşük kirlenme eğilimine, renk solmalarına karşı mükemmel dayanıma ve yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir. Zorlu iklim koşullarına dayanıklı, örtücülüğü, alkali ve kimyasal direnci yüksektir.

%100 saf akrilik emülsiyon esaslı, yarı mat görünümlü dış cephe boyasıdır.
Özellikler :İçerdiği özel saf akrilik bağlayıcı ile düşük kirlenme eğilimine, renk solmalarına karşı mükemmel dayanıma ve yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir. Zorlu iklim koşullarına dayanıklı, örtücülüğü, alkali ve kimyasal direnci yüksektir.

Uygulama Alanı: Her türlü beton, gaz beton, briket, tuğla, sıva ve benzeri mineral yüzeylerde kullanılır.

Uygulama:Uygulama yapılacak yüzey her türlü yağ, kir, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmeli, camsı ve parlak dokularda boyanın tutunabileceği bir yüzey oluşturulmalıdır. Kılcal çatlakların tamiratı ve sıyırma için tamir harcı kullanılmalıdır. Ham sıvalı, yeni ve sağlam yüzeylerde; İZOCOLOR Astar tek kat olarak uygulanmalıdır. Eski boyalı, çok kireçli, emici, zayıf vb. gevşek dokulu yüzeylerde, zemini sağlamlaştırmak amacıyla ile yüzey doyurulmalıdır. “Astarlama işleminde kesinlikle izolasyon astarları kullanılmamalıdır.“ Isı yalıtım sisteminde kullanılan çimento esaslı dekoratif sıva üzerine uygulanacak . Astarlama işleminden en az 24 saat sonra su ile hacmen %5 – 10 oranında inceltilerek iki kat uygulanmalı ve hava şartlarına bağlı olarak katlar arası en az 6 saat beklenmelidir. Yağışlı havalarda uygulama yapılmamalıdır

Showing 1 - 20 of 30 results